O nas

Historia Firmy:

Raldus Plast to rodzinna firma z polskim kapitałem. Firma rozpoczęła działalność w 2015 roku od współpracy z producentem tworzyw sztucznych. Firma działała jako dystrybutor przez pierwszy rok. Od 2016 roku firma działa niezależnie na rynku polskim oraz międzynarodowym, systematycznie budując swoją markę. W 2018 roku firma wprowadziła folie 5-warstwowe do sianokiszonki, które pozwoliły znaczenie podwyższyć jakość sianokiszonki. Od roku 2021 wprowadzona została folia 7-warstwowa do sianokiszonki, która pozwala zminimalizować straty sianokiszonki nawet do zera.

Obecnie produkcja odbywa się na włoskich oraz niemieckich maszynach, które wyposażone są w systemy kontroli, które zapewniają wysoką i powtarzalną jakość. Każda rolka posiada unikalny kod, który pozwala na szybką identyfikacje. Dzięki produkcji w nowoczesnym parku maszynowym jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać produkt dla naszych klientów.

Nasze produkty charakteryzują się unikalnymi właściwościami, ponieważ kieruje nami doświadczenie, które z roku na rok rośnie i procentuje. Zamówienia dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, jeśli chodzi o branże folii polietylenowych.

Obecni jesteśmy w 28 krajach na całym świecie. Dostarczamy także naszym partnerom marki własne. Do produkcji naszych folii używamy surowców takich jak LLDPE (oktenowy C8 – polietylen liniowy o małej gęstości), ponieważ wiemy, że jakość nie bierze się z niczego. Nasze główne produkty znajdują zastosowanie w: rolnictwie, logistyce oraz przemyśle energetycznym. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby klienta, dlatego systematycznie zwiększamy grono odbiorców. W 2022 dostarczyliśmy naszym klientom ponad 3000 ton folii.

Na kolejne lata planujemy systematyczne wzrosty sprzedanych produktów oraz inwestycje w park maszynowy oraz wprowadzenie kolejnych innowacyjnych produktów, które pozwolą ulepszyć procesy zakiszania produktów rolniczych oraz pakowania towarów przemysłowych.

Nasza misja:

  • Zostać wiodącym producentem tworzyw sztucznych na świecie.
  • Usprawnić procesy technologiczne dotyczące recyklingu.
  • Dostarczać tylko najnowsze rozwiązania technologiczne.
  • Robotyzacja procesów produkcyjnych.
  • Innowacyjne produkty dla: rolnictwa, przemysłu i energii.