siatki rolnicze

Siatki rolnicze do bel

Produkty

Raldus Net

Raldus Net to siatka rolnicza do bel wykonana w 100% z polimerów HDPE, jest jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Raldus Net produkowana jest na niemieckiej linii produkcyjnej, która jet w…

Siatka rolnicza do owijania bel od Raldus Plast 

Nowoczesne metody zbioru materiału pochodzącego ze żniw, pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa oraz stabilność gotowych balotów i ich łatwiejszy transport. Świetnie do tego sprawdza się siatka rolnicza, wykorzystywana między innymi w urządzeniach prasujących. Siatka rolnicza służy przede wszystkim do owijania produktów rolnych – zwłaszcza bel słomy. 

Siatka do bel – sprawdzone rozwiązanie w rolnictwie

Zabezpieczone baloty są chronione przed zmienną temperaturą atmosferyczną, ptactwem oraz zwierzyną. Dodatkowo siatka rolnicza uniemożliwia przedostanie się do środka zanieczyszczeń, co znacznie wpływa na jakość produktów rolnych znajdujących się w jej wnętrzu. 

Siatka rolnicza do bel najwyższej jakości

W Raldus Plast posiadamy siatkę rolniczą do bel Raldus Net, która jest w pełni wykonana z polimerów HDPE. Siatka rolnicza Raldus Net znajdzie swoje zastosowanie w każdym urządzeniu do prasowania, niezależnie od warunków, w jakich cały proces jest przeprowadzany. 

Materiał polimerowy, jaki wykorzystujemy do produkcji siatki rolniczej do bel, charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne w trakcie transportu. Słoma lub kiszonka znajdująca się we wnętrzu siatki jest również chroniona przed niską temperaturą. 

Rodzaje siatki do owijania bel 

W Raldus Plast oferujemy siatki rolnicze do owijania bel w różnych rozmiarach. Dostępne są między innymi: 

  • siatki rolnicze o grubości od 10 do 13 gramów na metr, 
  • siatki rolnicze o szerokości od 500 do 1300 milimetrów, 
  • siatki rolnicze o maksymalnej długości 4600 milimetra. 

Nasze siatki rolnicze Raldus Net świetnie sprawdzają się do belowania siana, słomy oraz sianokiszonki.