Mreže za bale

Proizvodi

Sorry, no posts were found.

Siatki rolnicze do bel

Siatka rolnicza Raldus Net o standardowej konstrukcji, dobrze znana na rynku i sprawdzająca się w każdej prasie i warunkach belowania. Do produkcji używany jest tylko i wyłącznie 100% materiał HDPE.

Siatki Raldus Net produkowane są przy użyciu kombinacji zaawansowanych polimerów z włóknami o wysokiej wytrzymałości. Maksymalna wydajność, zaprojektowana do rozprowadzania na całej powierzchni beli, pokrywając do 2 cali poza krawędzią beli. Siatki Raldus Net są produkowane w kombinacji nici dzianych.

Siatki są produkowane w różnych grubościach od 10 gram na metr aż do 13 gram na metr. Dostępne są różne szerokości od 500mm do 1300mm. Długości zaczynają się od 1500m, a kończą na 4600m. W zależności od potrzeb mogą być produkowane też inne wymiary.

Siatki Raldus Net mogą być wykorzystywane do: Siana, Kiszonki czy Słomy.

Wydajność siatki jest powiązana z rodzajem plonu, średnicą beli i warunkami prasowania.

Zalecenia co do owijania bez uwzględniania warunków atmosferycznych:

  • Kiszonka: 2
  • Siano: 3
  • Słoma: 4

Wytrzymałość siatki wynika z połączenia nitek podłużnych i poprzecznych. Tylko wtedy, gdy oba zestawy nici są wystarczająco mocne, siatka działa zgodnie z oczekiwaniami.

Siatka Raldus Net jest obecnie produkowana na wysokiej klasy maszynach z Niemiec, które są wyposażone w systemy kontroli, dzięki nim każda rolka jest jednakowej jakości oraz ma gwarantowaną ilość metrów.