Folie do formowania bel

Folije za oblikovanje bala

Proizvodi

Sorry, no posts were found.

Folie do formowania bel

Folia do formowania bel wraz z wysokiej jakości folią Raldus Wrap do sianokiszonki upraszcza obsługę i poprawia jakość kiszonki dzięki bardziej zwartym i stabilnym balotom. Folię stretch Raldus Wrap do sianokiszonki i folię do formowania bel Raldus Cover można otwierać i usuwać w jednym kroku. Oznacza to, że ręczną obsługę można zminimalizować za pomocą automatycznego otwieracza. Odpad można następnie poddać recyklingowi w tej samej kategorii odpadów, co oszczędza wiele czasochłonnej pracy. Nie trzeba ręcznie oddzielać folii od siatki HDPE.


Folia do formowania bel Raldus Cover dostępna w standardowych grubościach od 13 mikronów do 20 mikronów. Dostępna w szerokościach od 1280mm do 1380mm. Folia do formowania bel jest przyszłością dla rolnictwa w każdym kraju. Pasza dzięki lepszej barierze tlenowej będzie miała więcej składników odżywczych.

Użycie Raldus Cover zwiększą liczbę warstw ochronnych i poprawia barierę tlenową, która jest potrzebna do uzyskania najlepszej jakości materiału dla zwierząt.

Nałożenie zastępczej folii siatkowej na belę ma również tendencję do kondensacji i ściskania obwodu beli, co oznacza, że w samej beli pozostaje mniej tlenu, zanim zostanie ona całkowicie owinięta.

Istnieje jeszcze jedna potencjalna zaleta folii do formowania bel Raldus Cover w zakresie przenoszenia i przechowywania. Dodatkowe tworzywo sztuczne może zapewnić dodatkową wytrzymałość i ochronę, zwłaszcza jeśli produkt w belach jest narażony na wyższy poziom manipulacji, układania w stosy lub dalekiego transportu.

Folia do formowania bel Raldus Cover powstała w roku 2015. Była ona jednak produkowana na maszynie trzywarstwowej. Podobnie jak folia Raldus Wrap 7 obecnie jest produkowana na maszynie siedmiowarstwowej o znaczenie lepszych parametrach niż kilka lat temu. Dzięki użyciu dwóch folii do zakiszania farmerzy mogą pochwalić się znaczenie lepszymi parametrami mleka, a dzięki temu mleczarnie płacą im więcej za każdy litr.