Strojne rastežljive folije

Proizvodi

Sorry, no posts were found.

Folie stretch maszynowe

Folia stretch maszynowa to potoczna nazwa folii polietylenowej. Jest to folia, która służy do pakowania przesyłek i towarów. Wykorzystywana jest powszechnie do pakowania w hurtowniach, sklepach czy zakładach produkcyjnych różnego typu. Ponadto bez folii ciężko wyobrazić sobie działanie firm logistycznych. Produkowana jest w 100% z surowca zwanego liniowym polietylenem o niskiej gęstości – LDPE. Do produkcji folii stretch używany jest granulat. Najważniejsze cechy folii stretch to elastyczność, termoplastyczność.

Folia stretch do palet są niezbędne dla bezpieczeństwa Twoich produktów podczas transportu. Aby mieć pewność, że klient otrzyma produkty w idealnym stanie. Ważne aby produkt był bezpiecznie przymocowany do palety za pomocą folii. Na szczęście owijanie palet folią stretch to właśnie to. Jeśli chodzi o produkty przemysłowe w transporcie, niewiele jest opcji pakowania tak sprawdzonych i skutecznych jak ta.

Folie dostępne są w różnych kolorach: transparent, biała, czarna, zielona, różowa, niebieska, żółta, czerwona. Na specjalnie zamówienie również inne kolory. 

Nasz asortyment folii stretch doskonale zabezpieczy Twoje produkty na paletach, czy to ręcznie, czy za pomocą owijarek. Posiadamy szeroką gamę produktów do każdego zastosowania.

Dostępne w różnych szerokościach i grubościach, mamy standardowe lub Power Pre-stretch, normalne lub wydłużone tuleje.