Folie stretch maszynowe

Produkty

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa. Służy do zabezpieczania ładunków na paletach w czasie transportu i magazynowania, jest też użyteczna przy przesyłkach pocztowych czy kurierskich. Wydajna i łatwa w użyciu. TypSzerokośćRozciągliwośćGrubośćMaszynowa500mm150-350%10-45μ + Kolory: bezbarwny,…

Folie stretch maszynowe

W ofercie Raldus Plast znajdziesz najwyższej jakości folię stretch maszynową, która ma szerokie zastosowanie. Jest dostępna w uniwersalnej szerokości 500 mm, a rozciągliwość wynosi od 150 do 350 %. Dzięki temu jest elastyczna i z łatwością można nią owinąć różnego rodzaju przedmioty czy ładunki. Folia stretch maszynowa jest dostępna w następujących wersjach kolorystycznych:

  • bezbarwnej,
  • czarnej,
  • białej,
  • niebieskiej,
  • zielonej.

Uniwersalna folia stretch maszynowa 

Folia stretch maszynowa ma szerokie zastosowanie i wiele zalet. Przede wszystkim umożliwia skuteczne zabezpieczenie ładunku przed uszkodzeniami, a także niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych czy zanieczyszczeń. Utrudnia także kradzież pojedynczych towarów zgromadzonych na palecie. Dzięki temu, że są one dobrze owinięte, ryzyko, że padną łupem złodziei, jest zdecydowanie niższe. 

Folia stretch maszynowa — gdzie można ją stosować?

Folie stretch mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkim sprawdzają się w przemyśle produkcyjnym, a także magazynach i centrach dystrybucji. Wykorzystuje się je powszechnie w handlu detalicznym, transporcie i logistyce oraz w budownictwie. Bardzo często stosuje się ją także w firmach przeprowadzkowych do zabezpieczania transportowanych ładunków. 

W ofercie Raldus Plast znajdziesz folie wykonane z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. W ofercie posiadamy folie stretch maszynową oraz ręczną. Mogą być wykorzystywane zarówno ręcznie, jak i przy wykorzystaniu owijarek.