Waste films

Products

Raldus Waste

Raldus Waste is a film for wrapping waste, which guarantees proper storage and safe transport of waste. The Raldus Waste is film for wrapping garbage, which allows you to safely…

Waste films


Folia do prasowania odpadów Raldus Wrap jest co raz popularniejszą metodą zagospodarowania odpadów. Pozwala efektywnie przechowywać lub transportować odpady. Dzięki zastosowaniu folii do odpadów Raldus Waste zwiększamy poziom bezpieczeństwa podczas transportu i składowania odpadów. Prasowanie zapewnia również stabilny sposób transportu odpadów, co rozwiązuje problem utraty energii i masy, zmniejszając koszty transportu ładunków. Odpad owinięty w folię jest trzymany razem, zmniejszając możliwe problemy z zapachem i wyciekiem.

Owijarki służą do owijania folią bel różnego rodzaju odpadów. Pakowanie odpadów umożliwia składowanie na terenach otwartych. Są one potrzebne, aby umożliwić składowanie na terenach otwartych. Bandażując bloki odpadów, mogą one pozostawać na zewnątrz przez długi czas bez powodowania problemów z odciekami i zapachami, pozostają odizolowane. Ptaki i szczury nie są tak przyciągane przez odpady, a ekosystem nie ulega zmianie. Maszyny mogą owijać od 20 do 50 bel na godzinę i więcej, w zależności od wielkości i rodzaju maszyny.

Nasza folia Raldus Waste produkowana jest w dwóch wariantach. Raldus Waste z oryginalnego materiału oraz Raldus Waste Eco z dodatkiem recyklingu. Oba warianty posiadają ochronę UV. W zależności od potrzeb klienta dobieramy odpowiednią formułę produkcyjną.